Avustralya dendiğinde aklınıza ilk gelenler zehirli örümcekler olmasın. Tabii, tehlikeli değil demiyoruz; bu yüzden, timsahlarla güreşen kahraman Avustralyalıların varlığını yadsımadan devam edeceğiz sözlerimize. Bu zehirli, vahşi, çılgın ve macera dolu yanlarının ötesindeki güzellikleri de unutmayalım. İngilizce dil okulu ararken Avustralya’yı tercih ettiğinizde güzel okaliptus ağaçlarının mavi harelerinin eşliğinde yürüyüş yapan Sydneylilere katılabilirsiniz veya Melbourne’da Victoria eyaletinin bağlarından gelen şarapları deneyebilirsiniz. Yerli Avustralyalıların binlerce yıllık Aborjin kültürünü ve Batı’nın birkaç yüzyıl önce getirdiği kültürünü bir arada bulabileceğiniz bu kıtada İngilizce dil okuluna gitmek gerçekten de özel bir deneyim olacaktır. Bütün bunların ötesinde dünyanın en seçkin üniversitelerinin bulunduğu şehirlerde bir öğrenci olma ayrıcalığına kavuşacaksınız. Sizden önce gerek dil eğitimi, gerekse dünya sıralamasında ilk 100’de bulunan üniversiteler için Avustralya’yı tercih etmiş milyonlarca öğrencinin bir bildiği olmalı, değil mi? Avustralya’da dil okulu arayan sizlere bu köklü eğitim sistemindeki en uygun seçeneği bulacağımıza güvenin.

Arka bahçesinde mangal yapan, rahat, neşeli, gezgin ve özgüvenli insanların memleketi Avustralya; ormanları, başka yerde göremeyeceğiniz hayvanları ile gezegenin en doğusundaki Batı Kültürünün temsilcisidir. Yeni yıl kutlamalarının ilk görüntülerinin geldiği bu ülke çölü, ormanları, dağları, okyanusunun sörf tahtaları ile dolu dalgaları ile sizleri bekliyor.

Aşağıda farklı şehir ve dil okulu seçeneklerini bulabilirsiniz:

  • Adelaide Dil Okulları
  • Brisbane Dil Okulları
  • Perth Dil Okulları
  • Melbourne Dil Okulları
  • Sydney Dil Okulları
  • Cairns Dil Okulları

Şehirlere ve dil okullarına dair ayrıntılı bilgiler çok yakında internet sayfamızda olacak. O zamana kadar şehirler ve dil okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize ulaşın!