James Joyce’un, Guiness’in, Michael Fassbender’ın, The Cranberries’in memleketi İrlanda; yeşilin, dağların ve tarihi dokunun ihtişamı ile sizleri bekliyor.

Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti de seçilmiş olan Dublin, İngilizce dil eğitimi için tercih edilen şehirler arasında çok özel bir yere sahip. Özellikle bankacılık, finans ve ticaret alanlarının katkıda bulunduğu gelişmiş ekonomisi ile dünya edebiyatını James Joyce, Oscar Wilde, Samuel Beckett ve Jonathan Swift gibi yazarlarla beslemiş sokakları İrlanda’yı, İngilizce dil eğitimi için okul arayanlar için çekici bir alternatif sunuyor.

Bir liman kenti olan Dublin’de incelikli mimariyi ve dünyanın önde gelen bilişim şirketlerinin Avrupa merkezlerini bulabilirsiniz. Bu nedenle Avrupa’nın Silikon Vadisi olarak da tanınan Dublin; Google, Yahoo, Facebook, Twitter ve PayPal gibi kuruluşların çalışanları ve saygın üniversiteleri ile çok sayıdaki diğer eğitim kurumları sayesinde genç nüfusuyla dikkat çeken bir Avrupa şehridir. Canlı bir gece hayatı olan şehirde, ünlü gece kulüplerini gezebilir veya canlı müzik yapan pubları keşfedebilirsiniz. Ayrıca yolunuz İrlanda’ya baharda düşüyorsa; 17 Mart’ta dünyanın dört bir yanında kutlanan St. Patrick’s Day bayramını İrlandalılarla kutlama şansına kavuşabilir ve o rengârenk törenin bir parçası olabilirsiniz.

  • Dublin Dil Okulları

Dublin’deki dil okullarına dair ayrıntılı bilgiler çok yakında internet sayfamızda olacak. O zamana kadar şehirler ve dil okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize ulaşın!