Ankara’da İspanyolca kursu ararken bizi buldunuz. IDEA’da İspanyolca öğrenmeye dair merak ettiklerinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Genel İspanyolca Kursu

Bir akademik yıl boyunca düzenli olarak açılan İspanyolca programlarımıza kaydolma şansınız var.

Her bir seviye (A1-A2-B1) 80 ve (B2-C1) 120 saatten oluşur ve yaklaşık 3 (80 saat) veya 5 (120 saat) ayda tamamlanır. Dersler haftada iki gün olarak düzenlenir (Pazartesi-Çarşamba, Salı-Perşembe ya da Cumartesi-Pazar).

Halihazırda İspanyolca biliyorsanız, kayıt sırasında öğretmenlerimiz ile gerçekleştireceğiniz seviye tespit görüşmesi sonrasında size en uygun sınıfta derslere başlayacaksınız.

Unutmayın; aşağıda belirtilen kayıt dönemlerinde başlangıç seviyesindeki sınıfların veya diğer seviyelerdeki sınıfların öğrencisi olma şansınız vardır. “İlk kayıt dönemini kaçırdım, A1 sınıfını kaçırdım mı o zaman?” diye üzülmeyin. Başlamak istediğiniz dönem ile ilgili bizi arayın ve en güncel, sağlıklı ve tarafsız bilgiye ulaşın.

İspanyolca Erasmus yolculuğu öncesi için düşünüyorsanız, kurslara kayıt olmanız durumunda ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz, Erasmus’a dair diğer hizmetlerimiz için mutlaka Erasmus sayfasını da inceleyiniz.

Yaz aylarında (Temmuz- Eylül) Yoğun ve Süper Yoğun İspanyolca programlarımızdan birisine kayıt olabilirsiniz. Yoğun İspanyolca programımız 3 dersten oluşur ve haftada 9 saattir (Pazartesi, Çarşamba, Cuma ya da Salı, Perşembe, Cumartesi), süper yoğun İspanyolca programımız 4 dersten oluşur ve haftada 12 saattir (Pazartesiden Perşembeye kadar).

2019 yılı DELE ve CILS sınav takvimi güncellenecektir.

CCSE Sınavlarının son kayıt tarihleri ile ilgili lütfen CCSE sayfamızı kontrol etmeyi unutmayınız.