Dünyanın en yaşanılası, refah düzeyi en yüksek ülkelerinin tartışıldığı listelerde zirveyi zorlayan ülkelerden biri Kanada’dır. Farklı kültürlerin, ırkların, dillerin bir arada huzur içinde yaşayabildiği sayılı ülkelerden biri olan Kanada’nın resmi dillerinden biri de İngilizce’dir. Bu nedenle İngilizce dil kursu arayan ve kış sporlarına ilgisi olan kimselerin özellikle tercih ettiği alternatif Kanada dil okullarıdır. Burası hokey oynarken kırılmış dişleri ile gülümseyen yardımsever insanlar ile ormanlarının sahibi olan Kanada geyiklerinin memleketidir. Ayrıca Kanada, dünya kültür mirasına Jim Carrey, Leonard Cohen, akçaağaç şurubu (maple syrup), Trivial Pursuit isimli oyunu ve nicelerini hediye etmiştir.

Eğer yurt dışında İngilizce dil okulu ararken kendinizi Kuzey Amerika kıtasında ve Kanada’da bulduysanız Kanada dil okullarından sizin için en uygununu bulacağız. Zira, sadece İngilizce dil eğitimi için değil aynı zamanda prestijli ve dünya sıralamaında ilk 40’ta bulunabilecek üniversiteleri ile Kanada, dünyanın dört bir yanından öğrencilerın akın ettiği zarif bir memlekettir. Aşağıdaki şehirlerde bulunan onlarda dil okulunda size en uygun programın ve sınıfın tespitinde bize güvenin.

Aşağıda şehir ve dil okulu seçeneklerini bulabilirsiniz:

  • Montreal Dil Okulları
  • Toronto Dil Okulları
  • Vancouver Dil Okulları

Şehirlere ve dil okullarına dair ayrıntılı bilgiler çok yakında internet sayfamızda olacak. O zamana kadar şehirler ve dil okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize ulaşın!