Akdenizin ortasında cennetten bir parça gibi duran Malta her yıl dünyanın dört bir yanından İngilizce öğrenmek amaçlı gelen öğrencilerin akınına uğrar. İngilizce dil okulu için gri, yağmurlu ve karlı havaların olmazsa olmaz unsur kabul edildiği dünyamızda öğrencilere deniz manzaralı ve güneşli bir alternatif sunar.

Çok kültürlü geçmişinden kopmadan aynı zamanda bir Avrupa Birliği ülkesi olan Malta’da kendinizi bir anda bir dönem filminin karesinde bulabilirsiniz. Gerçekten de Malta; Gladiator, Alexander ve Troy gibi büyük prodüksiyonlu Hollywood filmlerinin bazı sahnelerinin çekimleri için tercih edilmiştir. Etkileyici mimarisi ve cömert renklere sahip doğası dışında Malta’yı çekici kılan özelliklerinden biri de Britanya modeline göre oluşturulmuş eğitim sistemidir. Dolayısıyla kendinizi hem dil eğitimi konusunda köklü bir geçmişi olan eğitimciler ile bir damla cenette bulacaksınız.

İngilizce dil eğitimi konusunda tecrübeli kurumlarda seviyenize uygun sınıfları bulduktan sonra yolculuğunuzun her aşamasında yanınızda olacağız.

Aşağıdaki şehirlerde bulunan İngilizce dil okullarında size en uygun programın ve sınıfın tespitinde bize güvenin.

Aşağıda şehir ve dil okulu seçeneklerini bulabilirsiniz:

  • St. Julian’s Dil Okulları
  • Sliema Dil Okulları
  • Gzira Dil Okulları

Şehirlere ve dil okullarına dair ayrıntılı bilgiler çok yakında internet sayfamızda olacak. O zamana kadar şehirler ve dil okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize ulaşın!